Hooldus & varuosad

Laos on kohapeal olemas enamlevinud varuosad F95, 95XF, XF95 ja XF105 mudelitele

DAF veokite kõik hooldus- ja remonttööd

Garantiitööd uutele veokitele

 

OÜ Truck Trading Estonia
Tähe 106 C
50107 TARTU

info at tte dot ee

 

  

         

Müük » CF Euro6 »

UUS CF Euro6

Kaupade kiireks kohaleveoks

Uus CF pakub tööstusharu suurimat kütusesäästu. CF seeriat kasutatakse nii riigisiseses kui rahvusvahelises transpordis, sobib nii lausmaa- kui mägistele teedele. CF seeria on saadaval nii vedukina kui alusraamina, kahe-, kolme- või neljateljelisena.

Uus CF on kergem kui enne, saate lubada suuremat koorma kaalu, mis aitab kaasa veo tasuvuse tõstmisele. Uus, väga tõhus, kuid ülikompaktne heitgaaside järeltöötlussüsteem (EAS) säästab 50 kg kaalu. Ümberkujundatud mootorid ja šassii optimeerimine aitab veelgi oluliselt kaasa
kokkuhoiule. Sõltuvalt telje konfiguratsioonist võivad need parandused vähendada kuni 100 kg sõiduki massi. Uus CF on oma rakendustes väärtuslik mis aitab jagada igat kilogrammi.

CF seeriale on omased hea juhitavus ning väga head manööverdamisomadused. Suurt tähelepanu on pööratud sellele, et veermiku konstruktsioon, juhitavus, pidurid ja vedrustus oleksid omavahel optimaalselt kooskõlastatud. See kõik, koos mootori suure pöördemomendi ja mugava juhikabiiniga, teeb CF seeria veokid suurepäraselt juhitavaks ükskõik millistes teeoludes.

DAF CF EURO6 kataloog (eesti keeles)

DAF CF EURO6 kataloog (inglise keeles)

DAF CF kataloog Low Deck (inglise keeles) 

DAF CF kataloog FAD Mixer (inglise keeles)