Hooldus & varuosad

Laos on kohapeal olemas enamlevinud varuosad F95, 95XF, XF95 ja XF105 mudelitele

DAF veokite kõik hooldus- ja remonttööd

Garantiitööd uutele veokitele

 

OÜ Truck Trading Estonia
Tähe 106 C
50107 TARTU

info at tte dot ee

 

  

         

Müük » XF Euro6 »

UUS XF Euro6

 

Uus XF - läbi aegade parimate sõiduomadustega veok. Konstrueeritud maksimaalselt tõhusa transpordi korraldamiseks. Laienenud on mootorite valik - lisaks täiesti uuele  12,9 liitrisele PACCAR MX-13 mootorile on lisandunud valikusse ka 10,8 liitrine PACCAR MX-11 mootor. Mõlemad vastavad Euro6 nõuetele. Täiesti uus šassii. Uus ja atraktiivne välisilme koos uue kuue saanud sisemusega.  

 

STIILNE

Alumiiniumosade ja mõjusate sõidutuledega silmapaistev ja stiilne radiaatorivõre tagab uuele XFile jõulise ja elegantse välimuse. Radiaatorivõre aitab võimalikult väikese kütusekulu saavutamiseks mootori tõhusale jahutamisele oluliselt kaasa. 

 

PÕHJALIKULT LÄBIMÕELDUD

Katusespoilerid ja küljeprofiilid võivad vähendada kütusekulu ja CO2 emissioone 10 protsendi võrra. Tegemist on suurtele, 2,55 meetri laiustele sõidukitele mõeldud uue, hoolikalt väljatöötatud konstruktsiooniga. Sama kehtib ka ratturitele ja jalakäijatele hästi nähtavate ning ohutust tagavate integreeritud märgutuledega aerodünaamiliste poritiibade puhul. Kõik detailid on põhjalikult läbi mõeldud. 

 

JÕULINE

Õnnetuse tagajärjel tekkivate kahjustuste minimeerimine tähendab madalamaid kulusid ja aitab vältida planeerimata viivitusi. Uus tsingitud terasest kaitseraud suudab taluda nii mõndagi. Uute sõidutulede klaasid on valmistatud purunematust leksaanist. 

 

TÕHUS

Kabiini Space Cab uus katusespoiler on veoki kõrval seistes kergesti reguleeritav. Spoiler sobitub alati veduki ja haagise kõrgusega ning uus spoiler on ka 25 kg kergem. Uued aerodünaamilise nurgaga õhudeflektorid aitavad saavutada madalamat kütusekulu ja suunavad õhuvoo selliselt, et ukse käepidemed püsivad puhtad. 

 

UUENDUSLIK

Esmakordselt veokitööstuses tutvustame sõidutulede valikulist LED-tehnoloogiat, mida iseloomustab suurim kasutegur, maksimaalne tööiga ja minimaalne energiakulu. Standardsed päevatuled tagavad päevasel ajal suurepärase nähtavuse. Täiendava ohutuse tagamiseks ja kahjustuste tekkimise vältimiseks süttivad kaitserauas (lisavarustus) nn.kurvituled. Tänu heale ligipääsule on lambi pirne lihtne vahetada.

 

PRAKTILINE

Täiendavad katusevalgustuse jaoks töötas DAF välja integreeritud tuled Skylights, mis on saadaval ainult kabiini Super Space Cab puhul. See lisab veel rohkem isikupära. Optimaalne aerodünaamika võimaldab tavaliste kabiini katusetuledega võrreldes veelgi enam kütust säästa.

 

NÄHTAVUS

Ukseaken tagab juhile maksimaalse külgnähtavuse. Juhile on tagatud hea nähtavus nii peeglite ja A-piilari vahel kui ka peeglite endi vahel. See tagab suurepärase nähtavuse ja maksimaalse ohutuse. 

 

RUUMIKAS

Uus XF on tuntud ruumikülluse poolest. Kabiinile Super Space Cab omane 12,6 m3 töö- ja elupind ning püstiseismist võimaldav kõrgus 2,25m on ainulaadsed. Ka hoiuruum on üks turu parimaid. Voodialune mahutab kuni 675 liitrit ja sinna mahub ka külmkapp, milles on isegi suured pudelid püstiasendis.

 

INFORMATIIVNE

DAFi Driver Performance Assistant (DPA) võimaldab juhil võimalikult ökonoomselt sõita. Keskmine värviline näidik annab teavet kütusekulu, pidurduskäitumise ja eeldatavate liiklusolukordade kohta ning näitab optimaalset käiguvahetusmomenti. Nõuanded kütuse säästmise, mootoripiduri optimaalse kasutamise ning spoileri ja rehvirõhu õige reguleerimise olulisuse kohta on samuti kasulikud. DPA aitab juhil minimaalse pingutusega XF-versioonist maksimumi võtta. 

 

TURVALINE

Turvavööd on täielikult istmetesse integreeritud. Valikuna on saadaval ka turvapadi. Armatuurlaual on löögijõudu vähendavad piirkunnad, et kokkupõrke korral põlvevigastusi vältida. Loomulikult on saadaval ka DAFi ainulaadne Night Lock, mis kaitseb hõlpsasti ja tõhusalt sissemurdmise ja varguse eest. Uus võti võimaldab lisaks veoki valgustuse juhtimisele ka kõiki uksi ja aknaid korraga sulgeda. 

 

DAF XF EURO6 kataloog (eesti keeles)   

DAF XF EURO6 kataloog (inglise keeles)

Videojuhised autojuhtidele: www.youtube.com/user/DAFTrucksNV