Exide

  • Tõeliselt täiustatud paindlikkus!

    Äärmiselt paindlik liikuvapõrandaga haagis, mille külgseina saab täielikult avada. Tänu tohutule laadimislaiusele pakub EXSIDE võimalust transportida erinevat tüüpi koormaid. EXSIDE keskmine post libiseb lihtsalt kõrvale. See loob võimalikult laia 12,9-meetrise küljeukseava!

Tänapäevaste transpordiettevõtete nõutav paindlikkus

EXSIDE võimaldab teil hõlpsalt transportida mis tahes tüüpi kaupa. Tänasest pole absoluutselt põhjust koormast loobumiseks. Optimaalne lahendus tühisõitude edasiseks vähendamiseks. Kas olete valmis neid tühisõidu kilomeetreid veelgi kärpima?

12,9 meetri laiuse küljeukseava kaudu saab peale- ja maha laadida üldveoseid, nagu aluseid ja suuri kotte . Kõik, mida pead tegema, on libistama keskmise tugipost ühele küljele. Tõstetav ülemine siin (valikuline) võimaldab teil peale- ja mahalaadimisel luua täiendavalt 30 cm laadimis kõrgust.

Puistekaupa saab hõlpsasti ülevalt laadida, kui katusetent on avatud. Ja mahalaadimisel kasutatakse liikuvatpõrandat.

Pikad ühes tükis koormad ei laadita haagisesse mitte ainult külgmiste ukseavade kaudu. Kui pikad koormad laaditakse peale või maha tõstekraanaga, saab tagumiste uste kohal asuvat tala (valikuline) ja katuse tendi tugilatte kergesti avada. Tendi pöörlevaid tugitalasid saab avada ilma ronimiseta: kasutuslihtsus ja ohutus autojuhi jaoks!

Treilerite innovatsiooniauhinna 2021 võitja!

EXIDE-i  murrangulise ja uuendusliku disaini valis 15-liikmeline ekspertžürii “Treileri innovatsiooniauhinna 2021” võitjaks! EXSIDE peeti revolutsiooniline tänu täiesti uuele kontseptsioonile, mis on parem kui kõik olemasolevad külguksega liikuva põrandaga haagised. Žürii kiitis palju suuremat laadimislaiust ja tõstetavat ülemist profiili külguste kohal, mis annab täiendavalt 300 mm töökõrgust.

Vasakul, paremal või mõlemal küljel

Iga klient ja tema töö on ainulaadne. Seega on teie otsustada, kas soovite, et küljeuksed oleksid vasakul või paremal, olenevalt sellest, millist kaupa veate. Ja kui ühest küljest ei piisa, saame teie EXSIDE-i haagise ehitada nii, et mõlemal küljel on avatavad küljeuksed.

Katsetatud karmides põhjamaise talve oludes

Liikuvpõrandaga haagis ei ole  luksuskaup! Knapen teab seda paremini kui keegi teine. Seetõttu rahulduvad nad ainult täieliku talvise testiga. Skandinaavias on talved pikad ja karmid, aga ka vahemaad pikad, ohtlikud käänakud ja maksimaalsed kaalupiirangud. Lühidalt: ideaalne koht testimiseks, kas EXSIDE on KNAPEN-i nime väärt. 

Ja see on nii!