Multisupport

 • Midagi enamat kui lihtsalt remont ja hooldus

DAF MultiSupport pakub laia valikut remondi- ja hooldusteenuste pakette, et suurendada töövõimeaega, hoida kulutusi kontrolli all ja vähendada riske. Saate ise valida teenuse taseme, võimalusega laiendada seda pealisehitusele. Nii tagate hästihooldatud sõidukipargi ja maksimaalse sõidukite saadavaloleku. See võimaldab teil keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele.

Teie sõidate, meie hoolitseme ülejäänu eest

Teie DAFi edasimüüja võtab hoolduse planeerimise ja
haldamise enda kanda. Saate keskenduda oma
põhitegevustele, omades kindlust, et teie sõidukipark
on alati heas seisus.

Maksimaalne töövõimeaeg

Vastavalt teie vajadustele, sõidukikasutusele ja veoki konfiguratsioonile annab teie DAFi edasimüüja teile teie tegevuste jaoks parima hooldusgraafiku. Ootamatu rikke korral saate alati loota DAFi rahvusvahelisele hädaabiteenusele (ITS).

Kilomeetripõhine fikseeritud hind

Meie paindlikud remondi- ja hoolduspaketid annavad teile kilomeetripõhise fikseeritud hinnaga maksimaalse kindluse. Andes teile täieliku rahalise kontrolli, aitab see ennetada ka kulukaid üllatusi.

Suurem edasimüügiväärtus

Meie remondi- ja hooldusteenused kasutavad DAFi originaalosasid, et suurendada sõiduki töökindlust ja tagada teie veoki suurem edasimüügiväärtus.

Paindlikud paketid fikseeritud hinnaga

DAF MultiSupport aitab teil oma sõidukipargist veel rohkem kasu saada. Meie paketid pakuvad vajaduspõhiselt kohandatud teeninduse lahendust erinevates sõidukite kasutusvaldkondades kuni 8 aastaks.

DAF MultiSupport Care+ pakub teile kõiki hooldusteenuseid, mida vajate sõidukite suurepärases seisukorras hoidmiseks. See aitab vältida ootamatuid rikkeid ning hoida teie sõidukeid laitmatus töökorras ennetavate hooldustööde planeerimisega, mis põhinevad reaalajas DAF Connecti andmetel – seda kõike soodsa ja kindla kuutasu eest.

DAF Multisupport Xtra Care tagab suurepärase hoolduse, kvaliteetse remondi ja maksimaalse sõidukite saadavaloleku, et oma äri edendada. Leping katab veoki kulukamad komponendid (jõuülekanne).

DAF MultiSupport Flex Care pakub suurepäraseid hooldusteenuseid ja katab ühtlasi teie sõiduki remonditööd. Võite oma kasutuskulude kogusummat veelgi optimeerida, valides mitmete lisateenuste seast.

DAF MultiSupport Full Care pakub kõige laiaulatuslikumat katet, võimaldades teil täielikult oma ettevõtte põhitegevustele keskenduda. Sisaldades lahendusi kõigile teie veoki hoolduse- ja remondiga seonduvatele aspektidele fikseeritud kulude ja ilma rahalise riskita, on see parim viis töövõimeaja suurendamiseks ja kasutuskulude kogusumma vähendamiseks.

Ennetav hooldus

Maksimeerige oma töövõimeaega kiire ja põhjaliku hoolduse abil
DAFi R&M hooldusplaneerija võtab töö enda kanda, planeerides ennetavalt teie sõidukite hooldust. Teie edasimüüja võtab teiega töökoja külastuse kokkuleppimise osas ühendust, tuginedes reaalajas sõiduki andmetele. Tagame, et teie sõidukid on parimas võimalikus korras, samal ajal kui teie saate keskenduda oma ettevõtte täiendavale optimeerimisele.

Kiiremini tagasi teele


DAF MultiSupport Uptime Plus ühendab optimaalse jõudluse DAF rahvusvahelise teeninduse võrgu (DAF International Truck Service) pakutava kõige ulatuslikuma rikketeenusega.

Uptime Plusi lubadus

DAF MultiSupport

Midagi enamat kui lihtsalt remont ja hooldus

 • Täielik rahaline kontroll
 • Muretu omandus
 • Säästke aega, vaeva ja raha
 • Maksimaalne sõiduki töövõimeaeg ja optimaalne sõiduki jõudlus
 • Erialase väljaõppega tehniline personal pakub igas DAF esinduses asjatundlikku nõu, hooldust/remonti ja tuge
 • Rahulolu tunne võimaldab teil keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele
 • Teie sõiduk on alati parimas seisukorras
 • Suurem jääkväärtus
Vähendame ülalpidamise kogukulusid.

Siseriiklik ja rahvusvaheline katvus

Saavutage tõhususe suurim tase, lastes autot hooldada teile kõige lähima edasimüüja juures, olenemata teie asukohast. DAF MultiSupport võimaldab teil lasta teostada kõiki teenuseid üle kogu Euroopa asuvate edasimüüjate juures. See pakub maksimaalset paindlikkust ja tagab teenuste sujuva põimumise teie tööga.

Saage osa meie eelistest

Connected Services

DAF CONNECT toel
DAF MultiSupport Connected Services võimaldab teil oma logistikat optimeerida, andes ülevaate teie sõidukite ja autojuhtide sooritusest

 • Maksimeerige töövõimeaega reaalajas
  sõidukipargi seirega
 • Parandage tõhusust kõrvalekalletest teavitamise kaudu
 • Saage ligipääs reaalajas teabele sõiduki
  seisukorra kohta
 • Joondage oma tegevused oma MultiSupport lepinguga

Tutvuge oma sõidukiseisukorraga

Laske DAFil oma auto eest hoolt kanda, et saaksite oma ettevõtet edasi viia

Anname teile teada teie sõidukiga seotud tegevustest,
millele tuleks tähelepanu pöörata. Nii saate lisateavet oma
sõidukite toimivuse ja sündmuste kohta, et hoida oma
sõidukeid suurepärases seisukorras, suurendades seeläbi
oma autopargi tõhusust.

Lae alla DAF Multisupport brošüür siit!