XDC / XFC

 • Astuge uude ajastusse ehitusvedudes

Uue mudelipõlvkonna DAFi sarjaga liituvad uusimad mudelid DAF XDC ja XFC,
mis on kohandatud parima maastikuvõimekuse jaoks. Lisaks on DAF laiendanud kahe-, kolme- ja
neljateljeliste sõidukite valikut, et uue mudelipõlvkonna DAFi veokeid saaks kasutada igaks otstarbeks.

Ehitusvaldkonda sobiv kujundus

Auhinnatud uue mudelipõlvkonna DAFi sarja liikmetel XDC ja XFC on kõik valdkonna eesrindlikud omadused, sealhulgas oma klassi parim vaateväli, erakordne töökindlus, väiksed kasutuskulud ja silmapaistev sõidumugavus.

XDC ja XFC, mis on loodud spetsiaalselt maastikul ja ehitustöödel kasutamiseks, on varustatud kolmeosalise tugeva teraspõrkeraua, radiaatorikaitse, integreeritud udutulede ning kõrgema kliirensiga. Sõidukite jõulise ilmega esiosa rõhutab nende vastupidavust veelgi.

Praktiline lähenemisviis karmides oludes töötamisele kehtib ka salongi kohta, kus on väga vastupidavad vinüülpinnad ja valmisolek pealisehituse lülitite jaoks, mis säilitab esmaklassilise ilme ka pärast kere paigaldustööde lõpetamist.

Kolmeosaline tugev teraspõrkeraud on saadaval ka teistele sõidukikonfiguratsioonidele värvituna halliks või kabiini värvi (valikulisena), et optimeerida sõidukite kasutamist linnapiirkondades, kus on kõrged äärekivid ja muud takistused.

Üks auto, palju võimalusi

Konkslift

 • Suur kandevõime
 • Tugev ja stabiilne šassii
 • Suurepärane käsitsetavus maastikul

Konksliftiga uue mudelipõlvkonna DAF XD/XF on tugeva kolmeosalise põrkeraua ja šassiiga. Võimsad jõuülekanded tagavad sõiduki optimaalse kasutatavuse ja töövõimeaja kõikides oludes.

Hüdrotõstukiga madelauto

 • Saadaval 10 t nimikandevõimega esiteljega
 • Eriti väike pöörderaadius
 • Tugev kolmeosaline teraspõrkeraud

Uue mudelipõlvkonna DAF XD/XF hüdrotõstukiga madelauto sobib ideaalselt ehitusmaterjalide transportimiseks kitsastesse kohtadesse ehitusplatsil ning sel on maksimaalne manööverdusvõime ja tugev šassii, et tagada suurem kandevõime. Äärmiselt mitmekülgsele veokile saab hüdrotõstukit paigaldada kabiini taha ja šassii tagaossa või luua mõni muu kohandatud lahendus.

Betoonisegur

 • Suurepärane veojõud raskel maastikul
 • Šassii väike mass, et tagada suurim kandevõime
 • Kõrge eesmine pealesõidunurk

Uue mudelipõlvkonna DAF XDC/ XFC segur ühendab kerge šassii tugeva konstruktsiooniga kabiiniga, et tagada suur kandevõime ja maksimaalne töövõimeaeg. Lisaks tagavad optimeeritud jõuülekanded kõige sujuvama sõidu ka raskel maastikul.

Kallur

 • Äärmiselt vastupidav
 • Suurepärane võimekus maastikul
 • Suur kandevõime

Äärmiselt tugeva šassii, kolmeosalise põrkeraua ja
võimsa jõuülekandega uue mudelipõlvkonna
DAF XDC/XFC sobib kallurvedudele, mis peavad
igal maastikul tulema toime ka kõige raskemate töödega.

Lahendus igaks kasutusotstarbeks

DAF pakub laia valikut sõidukite konfiguratsioone, et tagada kindlaks kasutusotstarbeks õige lahendus. Soovitud sõiduki konfigureerimise igal sammul toetavad teid valdkonna parimad tööriistad. Lisaks on saadaval DAFi asjatundlike edasimüüjate ja pealisehitajate võrgustik, et anda vajaduse korral nõu ja abi.

Plug & Play

Uue mudelipõlvkonna turuletoomisega on DAF tugevdanud koostööd keretootjatega üle kogu Euroopa. Tulemuseks on sujuv protsess, milles teie soovitud spetsifi katsioon on vaid ühe hiireklõpsu kaugusel. See tagab šassii ja kere lihtsa sobitamise, kuid võimaldab ka tarkvara integreerimist, et lihtsustada andmete jagamist ja teabevahetust DAFi edasimüüja, pealisehitaja ja teie kui kliendi vahel. Täielik suhtlus pealisehitusega armatuurlaua juhtseadmete kaudu ja suur hulk informatiivseid sümboleid meie digiekraanil muudavad protsessi
lihtsamaks ning tagavad, et saate täiusliku DAFi.

Konfigureerige endale täiuslik DAF

DAF pakub integreeritud süsteemide tervikpaketti, mille eesmärk on toetada kliente, edasimüüjaid ja pealisehitajaid sõidukite konfigureerimisel. Meie veebisaidil olev DAFi visualiseerimistööriist võimaldab klientidel tutvuda meie veokivaliku ja kõigi pakutavate võimalustega, nii et võimalused kuvatakse valitud sõiduki täpsel 3D-mudelil. Seda täiendab edasimüüjatele mõeldud arvutus- ja simulatsioonitarkvara, mis aitab valmistuda igaks võimalikuks koormuseks, kohandades veokit nii, et see vastaks meie klientide vajadustele ning täidaks kehtivaid õigusnõudeid. Meie pealisehitajatel on juurdepääs veoki igale detailile juba tükk aega enne tootmist. See hõlmab konkreetsete sõidukite allalaaditavaid 2D- ja 3D-jooniseid koos kõigi valitud võimaluste üksikasjalike kirjeldustega ning sammsammulisi juhiseid selle kohta, kuidas neid saab kasutada šassii ja kere optimaalseks integreerimiseks.

2023008

DAF XDC ja XFC brošüür

NGD-3D-model-and-grids-card

DAFi visualiseerimistööriist