Knapen

Aastal 1984 oli Knapen üks esimesi, kes hakkas tootma liikuva põrandaga haagiseid. Aastatepikkune keskendumine liikuva põrandaga haagiste tootmisele on võimaldanud koguda antud valdkonnas ainulaadseid teadmisi ja kogemusi.

Knapeni haagiste iga detail on peensusteni läbimõeldud ja arendatud. Kvaliteedi, disaini ja innovatsiooni osas on Knapen teejuhiks liikuvpõrandaga haagiste sektoris.

Knapen Trailers on osa Krone Grupist.

  • DJI_0813

Ajalugu

1984 – Esimene liikuvpõrandaga haagis Euroopas

Knapen Wagenbouw ülevõtmine tema isalt, Piet Knapeni poolt, 1984. aastal andis märku Knapen Trailer’i sünnist. Sel ajal ei olnud veel alumiiniumkonstruktsioone. Algusaastatel ei tootnud Knapen Trailer mitte ainult liikuvpõrandaga haagiseid, vaid ka kallureid.

1992 – Esimene külguksega liikuvpõrandaga haagis Euroopas

Ajastu kontekstis oli see revolutsiooniline kontseptsioon. Knapen Trailer oli esimene liikuvpõrandaga haagiste tootja, kes tootis ja arendas külguksega liikuvpõrandaga haagise.

2013 – Knapen Trailers ehitab esimese liikuvpõrandaga LHV

Knapen oli esimene, kes tootis Deurne tehases liikuvpõrandaga LHV-kombinatsiooni – 25,25 meetri pikkune autorong (veok + poolhaagis).

2020 – Liikuvpõrandaga haagis koos täielikult avatava uksega (12,9 meetrit)

Pärast nelja aastast arendamist ja katsetamist saabus EXSIDE: liikuvpõrandaga haagis, mis tänu maksimaalselt laiale külgukse avamisele ja lihtsale ehitusele muudab kõik varasemad mudelid ja versioonid üleliigseteks.

2021 – Haagise innovatsiooni auhinna võitja

15-liikmeline žürii tunnistas EXSIDE uuendusliku disaini 2021. aasta haagise innovatsiooni auhinna võitjaks. EXSIDE peeti revolutsiooniliseks, kuna selle täiesti uus kontseptsioon on parem, kui kõik olemasolevad külguksega liikuvpõrandaga haagised.