UUS XF, XG ja XG+

UUS STANDARD

New Generation XF kehtestab pikamaa- ja rahvusvahelises transpordis selgelt uue standardi. Täiustatud aerodünaamika tagab konkurentsitult parima kütusesäästlikkuse ja väikseimad CO2 heitmed. Valdkonna parima juhi vaateväljaga tõstab see ohutuse veelgi kõrgemale tasemele. Samuti vähendab see oluliselt kasutuskulusid, kuna hoolduse intervall on vaid kord aastas.

KLASS OMAETTE

New Generation DAF XG loob uue juhtiva turusegmendi: see on kõige esimene veoauto, milles on kasutusele võetud uued EL-i masside ja mõõtmete määrused. Pikendatud kabiin pakub võrreldamatut avarust ja esmaklassilist mugavust, mis on pikkadeks reisideks ideaalne. Samuti on see tänu optimaalsele aerodünaamikale ja erakordselt tõhusale jõuülekandele turul kõige kütusesäästlikum.

UUS TIPPMUDEL

New Generation XG+ on DAF-i tippmudel. See on transporditööstuses mugavuse ja luksuse kõrgeim tase. Mudel viib kabiini avaruse uuele tasemele, olles suurima seismiskõrgusega omalaadsete seas. Lisaks on sellel parim mugavuse, kujunduse ja multimeedia lisavarustus. Juhtidele ja teistele liiklejatele uusi ohutusstandardeid seadev sõiduk on kõigist turul olevatest veokitest mäekõrguselt üle.

Kui mõõtmeid suurendada, sünnib midagi ainulaadset

New Generation DAF-i veokid on valdkonnas esimesed, mille juures on arvestatud uute EL-i masside ja mõõtmete määrusega. Meie pikendatud kabiin tagab erakordse aerodünaamika ja väiksemad CO2 heitmed. Uus kabiin pakub parima ohutuse saavutamiseks ka muljetavaldavat ja palju laiemat vaatevälja. Peale selle lubas lisapikkus meil luua äärmiselt avara kabiini, kus juhid saavad töötada, lõõgastuda ja magada.

Uus kujundusvabadus võimaldas konstrueerida voolujoonelise kabiini, mis ei tee suurepärase aerodünaamika, värske stiili ja efektse kujunduse arvelt mingeid järeleandmisi. Elegantne iluvõre, kvaliteetsed LED-tuled ja jõuline ilme annavad üheskoos tulemuseks välimuse, mis on väljapeetud ja ajast ees.

Välimus

Võrreldamatu säästlikkus

Võrreldamatu säästlikkus

Töötasime välja täiesti uue kabiini, mis on ühtviisi stiilne ja äärmiselt aerodünaamiline. Kasutasime kogu sõiduki puhul maksimaalselt ära uusi masside ja mõõtmete määrusi. Optimeerisime mootori, käigukasti ja tagatelgede kõiki võimalikke detaile, et tagada jõuülekande suurepärane tõhusus. Täiustasime jahutus- ja õhuhaldussüsteemi, vähendades ka sõiduki massi. Üheskoos tagavad need täiustused ideaalse 10%* suurema kütusesäästlikkuse.

– Sõltuvalt kasutusviisist, veosest ja liiklusoludest.

  • An overpass on the highway to the city
  • Efficiency-showcase-underhood-aero

Erakordne aerodünaamika

Aerodünaamiline jõudlus on New Generation DAF-i veoautode aluseks. Pärast ulatuslikke simulatsioone ja teekatseid saavutatud optimaalne disain sisaldab tervet rida uusi aerodünaamilisi omadusi. Nende tulemuseks on äärmiselt väike õhutakistus ning tuult juhitakse veoki ümber, läbi ja alla. Kõik need omadused parandavad aerodünaamilist jõudlust 19%, mis suurendab teie kütusesäästlikkust ja tulemuslikkust.

  • An overpass on the highway to the city
  • Efficiency-showcase-underhood-aero

Sisemus

Ülim kabiinimugavus

Oleme kasutanud kõiki võimalusi, et pakkuda teile ülimat sõidumugavust, alates jõuülekandest kuni vedrustuseni ning kabiini sisemusest istmete ja vooditeni. Tulemuseks on turu kõige sujuvam sõit koos juhtimiseks, lõõgastumiseks ja magamiseks parima keskkonnaga.

  • Full-width-digital-display-visual

Äärmiselt vaikne

New Generation DAF-i veokid seavad ka uued madala mürataseme standardid, et aidata teil kauem erksana püsida. Lisage sellele uuendusliku konstruktsiooniga roolisüsteem, mis vajab väiksemat roolimisjõudu ning teile jääb lihtsalt parim sõiduelamus ja juhitavus teel.

  • Showcase-slide-comfort-4

Maksimaalne vaateväli

Optimaalne vaateväli on New Generation XF, XG ja XG+ peamine omadus. Esipaneeli nutika kujunduse abil on tuuleklaasi suurendatud muljetavaldava 33% ja küljeaknaid 15% võrra, mis tagab valdkonna parima nähtavuse. Reisijapoolse nähtavuse suurendamiseks on lisavarustusena saadaval täiendav küljeaken. Täiesti uued küljepeeglid saavutavad ideaalse tasakaalu nähtavuse, aerodünaamika, stiili ja müra vahel. Nutikas ja väiksemõõtmeline peeglikorpus suurendab otsest nähtavust ja vähendab pimeala. Lisaks annavad parempoolse ukse alaosas olev suur aken ja kokkuklapitav reisijaiste juhile piiramatu vaate teepervele. Küljeuksel on kaks uut funktsiooni. Esiteks saab kaassõitja küljeakna täielikult alla lasta nii, et see langeb alumise lisaakna kahe klaasi vahele. Teiseks on lisaakna klaasid tehtud kabiinist seest ligipääsetavaks, et puhastamine oleks lihtne.

  • Showcase-slide-comfort-3

Jõuülekanne

Jõuülekande jõudluse järgmine tase

PACCARi mootorid pakuvad võrreldamatu säästlikkuse tagamiseks palju uuendusi. Lisa pöördemomendiga PACCAR MX-11 ja MX-13 Multitorque mootorid tagavad kõrgeimal käigul 50–100 Nm võrra suurema pöördemomendi. Suurima võimsusega 390 kW / 530 hj variant annab igal käigul 2550 Nm ja kõrgeimal käigul 2700 Nm ning uus turbolaadur võimaldab madalamaid mootoripöördeid, saavutades maksimaalse pöördemomendi alates vaid 900 p/min. Täiustatud MX mootoripidur pakub madalatel pööretel kuni 20% suuremat pidurdusvõimet.

  • Image-engine-detail

Uue põlvkonna käigukastid

New Generation DAF-i veoautodel on standardvarustuses TraXon automaatkäigukastid, mis tagavad tõhusa, keskkonnasõbraliku ja suurepärase juhitavusega jõuülekande. MX-13 mootoriga, tänu täiustatud keskkonnasäästlikule režiimile ja suurendatud pöördemomendile on veoautoga sõitmine tõeline unelm, eriti raskete tööde korral.

  • Fuel-efficiency-gearbox

Veermik ja raam

Tulevikuks valmis

New Generation DAF-i veoautodel on täiesti uus ja äärmiselt energiatõhus veermikuarhitektuur, mis on täielikult ette valmistatud tuleviku energiakandjateks, nagu akud ja vesinik, ning tuleviku jõuallikateks, sealhulgas elektrimootorid, pistikhübriidid, kütuseelemendid ja vesiniku-sisepõlemismootorid. Nende sõidukite tipptasemel diiselmootorid on puhtad ja tõhusad ning on valmis nii uusima põlvkonna biokütusteks (sealhulgas gaasist saadav vedelkütus ja hüdrogeenitud taimeõli HVO) kui ka taastuvateks elektrikütusteks, et maanteetranspordi süsinikuheitmeid veelgi vähendada.

Spetsifikatsioon

Toote spetsifikatsioonilehed annavad kiire ülevaate DAFi veokiprogrammi toodetest. Kui soovite lisateavet teatud toote kohta Eesti müügivalikus, võtke ühendust Truck Trading Estonia OÜ-ga.

2021 - Uue Generatsiooni XF, XG ja XG+ mudelid

DAF XF, XG ja XG+ brošüür

03-The-New-Generation-DAF-trucks-2021-XGplus-left-and-XF-right (1)

Ingliskeelsed spetsifikatsioonilehed

Küsi lisaks