Tööstuslike jäätmete vedu

Tööstusjäätmete veokid peavad silma paistma vastupidavuse ja mitmekülgsuse poolest. Selle segmendi tavalised raamveokite pealisehitused on kergemate vedude jaoks mõeldud skiploaderid ja raskemate vedude jaoks mõeldud konksliftid, sageli koos hüdrokraanaga. Selle segmendi sadulveokitel on peamiselt haakes spetsiaalsed poolhaagised, mis on suutelised vanametalli, -paberit, puitu, prügi või muid tööstusjäätmeid vedama.

Koorem surutakse haagises sageli kokku, et maksimeerida kandevõimet. Selline koorem, millega maksimaalset kandevõimet pole võimalik saavutata, on suure tõenäosusega haagises lahtisena. Selle segmendi nõuete täitmiseks on vaja vastupidavat sõidukit, millel on tugev vedrustus, piisavad teljekoormused, täiustatud sõiduki stabiilsuskontrolli funktsioonid ja ohutussüsteemid ning lai valik jõuväljavõttusid.

DAF-il on saadaval lai valik XB, XD, XDC, XF, XFC, XG ja XG+ (ning LF- ja CF) veokeid, mida saab kohandada nii, et need vastavad selle segmendi mis tahes kerge või raske koorma nõudmistele. Kõiki sõidukeid saab varustada ohutussüsteemidega, nagu ASR ja ACC, ning kogu seerias on saadaval lai valik jõuväljavõttusid.

Soovituslikud mudelid