Hooldus & varuosad

Laos on kohapeal olemas enamlevinud varuosad F95, 95XF, XF95 ja XF105 mudelitele

DAF veokite kõik hooldus- ja remonttööd

Garantiitööd uutele veokitele

 

OÜ Truck Trading Estonia
Tähe 106 C
50107 TARTU

info at tte dot ee

 

  

         

Müük »

XF CF LF

Ideaalsed algusest peale!

PACCAR Company juhitav DAF Trucks juurutab kõige uusimaid tehnoloogiaid, püüdega toota kõige eesrindlikuma tootmistehnoloogiaga ja kõige parema konstruktsiooniga veokeid. Möödunud aasta jooksul tehti kõikidesse DAF tehastesse suuri investeeringuid. DAF-e konstrueerivad ja toodavad maailma parimad selle ala spetsialistid, kasutades kõrgekvaliteedilisi materjale ja kaasaegset tehnoloogiat.

Selleks, et alustada uusimate PACCAR PR ja MX mootorite tootmist, uuendati mootorite tehas täielikult. Nüüd, peale rekonstrueerimist, on DAF Trucks mootorite tehas üks kõige modernsematest tehastest kogu maailmas. Teistes osakondades tehti märkimisväärseid uuendusi eesmärgiga toota kõige kõrgetasemelisema kvaliteediga toodangut suurima tööviljakusega. DAF Trucks maailmaturu deviis on uus tootmisstandart - kõik peab olema algusest peale tehtud väga hästi, raiskamata energiat ja materjale ning kõik peab olema kõrgekvaliteediline. Resultaat – maailmaklassilised tooted maailmaklassilistest tehastest.

Informatsioonitehnoloogiad
DAF Trucks kasutab informatsioonitehnoloogiasüsteemi, mille abil on võimalik väga lihtsalt jälgida autode tootmise tsüklit – alates autode konstrueerimisest, tootmisest ja lõpetades klientidele tarnimisega. Autode konstrueerimiseks kasutatakse võimsat CAD/CAM tehnoloogiat, mis on seotud tootmissüsteemidega. See võimaldab töötajatele operatiivselt edastada täielikke ja selgeid instruktsioone. Iga konkreetse veoauto kõik tehnilised andmed säilitatakse andmebaasis selleks, et vajaduse korral oleksid nad kättesaadavad, et müügi- ja servise esindajatel oleks võimalik täpselt kontrollida iga konkreetse auto tehnilisi andmeid, tellida varuosi jne.

Toodete täiustamine
DAF-i tehnilises keskuses tehakse pidevalt uuringuid, katseid ja mõõtmisi, kaasa arvatud mõõtmised ja uuringud mürakambris. Tehnilises keskuses on kaasaegne mootorilaboratoorium. DAF -l on samuti suurepärane tehniline baas teede ja sõidutingimuste simuleerimiseks, mis võimaldab väga usaldusväärselt veokeid katsetada. Kokkuvõttes toodab „DAF Trucks“ kõrgeklassilisi veokeid, mis konstrueeritakse ja täiustatakse kõrgeklassilise tehnilise baasi abil ning seda tööd teevad kõrgeklassilised spetsialistid.

EcoDesign kontseptsioon ja keskkonnapoliitika
Rohkem kui 10 aasta jooksul viib DAF ellu keskkonnapoliitikat, mis hõlmab kõik tegevusvaldkonnad - nii tooted, tehnilise teenindamise kui ka esindused. Ettevõttel on ISO 14001 keskkonnakaitse sertifikaat. DAF püüdleb selle poole, et tema tegevus oleks täiuslik. EcoDesign – see on unikaalne suhtumine keskkonnakaitsesse, mis on seotud tootmise arendamisega, mille aluseks on, et kõik DAF tooted vastaksid kõige rangematele keskkonnakaitse nõuetele, alates mudeli kontseptsiooni loomisest kuni oma aja ära töötanud transpordivahendite lammutamiseni.

DAF EURO6 mudelite kataloog (eesti keeles)

DAF EURO6 mudelite kataloog (inglise keeles)

DAF EURO6 mootorite kataloog (inglise keeles)

 

Veokite müük:                                                                         Haagiste müük:
Bert Piik                                    Andres Jostov                             Tiit Silmberk
bert at tte dot ee                               andres dot jostov at tte dot ee                  tiit at tte dot ee
tel. +372 606 4234                  tel. +372 736 2060                    tel. +372 606 4234 
mob. +372 56 960 800            mob. +372 56 965 886              mob. +372 56 960 828